Eesti English

Dormeo madrats AIR SELECT PLUS

E-pood > VEDRUMADRATSID > Dormeo I >Dormeo madrats AIR SELECT PLUS

Vahtkummist ja nn taskuvedrudega madrats – saad parima mõlemast tehnikast

Kas oled kunagi mõelnud, kumb on magamiseks parem – vahtkummist madrats või vedrumadrats? Uusima Dormeo madratsi puhul ei ole see enam küsimus.

Tutvustame Dormeo Air Select Plusi, uut põlvkonda madratsitehnoloogias! Valmistatud auhinnatud kärjekujulistest Octaspring®-i vahtkummist vedrudest, mida täiendavad traditsioonilised taskuvedrud, nii et selles tippklassi madratsis on koos uusim tehnoloogia ja juba aastakümneid inimestele armas traditsioon.

Kõik, mida madratsid võivad üldse pakkuda, on nüüd koos ühesainsas madratsis

Dormeo Air Select Plus on hübriidmadrats: tippklassi vahtkummist madrats, mida täiendavad metallvedrud. See vedrude kombinatsioon tagab parima võimaliku toe, mida vajad, ning ühendab mugavuse ja keha tervisliku asendi magamise ajal.

Madratsi uuenduslik tuulutussüsteem ei lase niiskusel koguneda. See paneb aluse suurepärasele öisele unele, pakkudes sulle kõike olulist ja vajalikku, et ärkaksid virge ja hästi puhanuna.

Valmistatud auhinnatud Octaspring®-i tehnoloogia alusel, head tuge pakkuvatest taskuvedrudest, katte külge tepitud mäluvahust, madratsil on 3 tsooni, mis toetavad ideaalselt keha, ja ümberpööratav täidis, nii et see madrats on Dormeo madratsite koorekiht. Paaride unele mõeldes on suurematel kahe inimese madratsitel kaksiktäidis, nii et kaasad saavad valida endale sobiva kõvadusega madratsi.

Pehme ja elastne magamisase liigub kolmes suunas, nii et tagatud on ülihea tugi ja lõõgastus

Madratsi põhiosa on pehmete ja painduvate vahtkummist vedrude kiht. Vedrud taastavad alati oma algse vormi, ükskõik kui suurt survet neile avaldatakse. Air Select Plusi madrats kohandub kolmes suunas – see liigub kolmemõõtmeliselt, hellitades su keha parima lõõgastava toega.

Ükskõik millises asendis sa magad – küljel, selili või kõhuli – iga vedru vastab dünaamiliselt su keha liikumisele, ilma antud piirkonnale survet avaldamata.

Tänu 3 kohandatud tsoonile ei avalda kehale survet

Selle asemel et ülespoole suruda ja keharaskusele vastu seista, võtab Air Select Plus keharaskuse vastu ja hoiab sind täielikus mugavuses. Madratsil on kolm eri mugavustsooni, mis on erineva kõvadusega, et pakkuda kehale sobivat tuge.

 • Kaks välimist tsooni peale, õlgadele ja jalgadele
 • Jäigad vedrud keskosas pakuvad tugevamat toetuspinda puusadele ja alaseljale, hoides samas selgroo õiges asendis.

Air Select Plusi madrats tagab tänu ergonoomilisele ehitusele ja omadustele soovitud mugavuse , kohandudes kehaga ja tekitamata kahjulikku survet lihastele ja nahale.

Pehme või kõva – sinu vajadusi arvestades

Nüüdisaegsed madratsid säästavad sind rasketest valikutest: kas valida pehme või kõva madrats. Dormeo Air Select Plusi madratsil on

 • kõva külg, mille pealmises kihis on jäigem Ecocell
 • pehme külg, mille pealmises kihis on nn mäluvaht

Nii et kui tahad ühel päeval pehmemas voodis magada, keera madrats lihtsalt ringi ja võidki nautida mäluvahust kihi pehmust – või vastupidi.

Kaksiktäidis paaridele – enam ei ole vaja teise järgi kohanduda

Paaridel on sageli raske leida ideaalset madratsit, eriti veel siis, kui üks soovib kõvemat ja teine pehmemat madratsit. Dormeo Air Selectiga ei ole see aga enam probleem. Sellel madratsil on üks täidis ja kaksiktäidis (2 eraldi täidist alates 160 cm laiustes kahe inimese madratsites), mõlemad on pööratavad. Võid madratsi oma eelistuste kohaselt ümber pöörata: roosa külg on kõva ja sinine külg on pehme.

Liikumine ei kandu edasi

Voodit jagades on väga tavaline, et partneri või abikaasa liigutused häirivad teise und. Tänu Air Select Plusi esmaklassilisele täidisele on sul oma isiklik madrats, nii et magad rahulikult ja sügavalt, ilma et miski sind ärataks.

Isegi kui jagad ühe täidisega madratsit, ei kandu liigutuste mõju voodi ühelt poolelt teisele, sest vedrud liiguvad sinu kehaga kaasa teistest vedrudest sõltumatult.

Nüüd kõrgem ja tugevdatud servadega

Koos vedrude lisakihiga on madratsi kogukõrgus 23 cm. See teeb voodi kõrgemaks, nii et voodile istumine ja ülestõusmine on lihtsamad. Selline voodi kõrgus on eakate jaoks ideaalne.

Suurepärane hingavus takistab bakterite ja tolmulestade paljunemist, tagades allergiavaba keskkonna

Võib-olla sa ei teagi, kui palju me magamise ajal higistame. Higistame igal öösel keskmiselt 1 liitri jagu, see tähendab seitse liitrit nädalas. Kuiv, turvaline magamisase on sama oluline kui sobiv tugi selgroole. Seepärast on Air Select Plusi täidises tõhus ventilatsioonisüsteem ja kattes 3-mõõtmeline kangas Airmesh, et madrats oleks õhutatud ja kuiv, ennetades higistamist ja niiskuse kogunemist ning kindlustades, et magamisase on püsivalt võimalikult hügieeniline.

Looduslik kärjestruktuur võimaldab õhul vabalt liikuda, nii et kehasoojus ja niiskus juhitakse välja, tänu millele on voodi paraja temperatuuriga, kuiv ja mugav.

Uus: kohanduv töötlus annab termoregulatsiooni efekti

Lisaks väga heale ventilatsioonile on seda madratsit töödeldud ka nn kohanduva kaitsevahendiga. Tegemist on töötlusega, mis aitab sul magada ideaalse temperatuuriga voodis. See töötlus muudab võimalikuks loomuliku termoregulatsiooni ja jahutab sind, kui hakkad magamise ajal higistama.

Parim, mida madratsil on pakkuda

Tänu kõigile madratsi omadustele võid nautida tervislikumat, paremat, kvaliteetset und ja ka madratsi eluiga on pikem.

Nüüd võid magada unelmate und ülimugaval, paraja temperatuuriga madratsil, mis pakub kohandatud tuge ning tagab rahuliku ja tervisliku öise une. Hästi puhanud keha tähendab, et näed ka välja parem kui kunagi varem. Oled vähem stressis, õnnelikum ja valmis uue päeva ülesannetega toime tulema.

EELISED

Täiustatud ehitusega täidis kindlustab suurepärase une

Dormeo Air Select Plusi madrats on valmistatud erinevatest materjalidest, et anda sulle kõik, mida võib parimast madratsist oodata. Vaata madratsi ristlõiget:

1. Kattele tepitud kiht nn mäluvahtu – 2 cm

Mäluvahu kiht tagab, et sinu esimene kokkupuude madratsiga on pehme ja meeldiv. Pehme, temperatuuritundlik vahtkumm n-ö jätab meelde su kehakuju, kohandub täiuslikult su keha vormidega ja tekitab kaalutuse tunde

2. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm

Kõva, kuid mugav Ecocelli vahtkumm tagab, et kehal on kindel ja usaldusväärne tugi. Ecocell on väga elastne vahtkumm, mis on välja töötatud spetsiaalselt selleks, et pakkuda kindlat tuge ja esmaklassilist magamismugavust. Selle 3-mõõtmeline rakustruktuur kindlustab tõhusa õhuringluse, ennetades nii higistamist ja liigset soojenemist. Ja kuna Ecocell® on püsivalt elastne, vetrub see tagasi algvormi isegi pärast pikaajalist kasutamist. Elastne Ecocell® pakub kehale eeskujulikku toetust ja tagab selgroo õige asendi.

3. Octaspringi vahtvedrud – 5 cm

Dormeo Air Selecti madratsis on vähemalt 150 meekärje ehitusega vahtkummist vedru (sõltuvalt madratsi mõõtudest). Eri jäikusega 5 cm kõrgused vedrud on paigutatud madratsi eri osadesse, et rahuldada eri kehaosade vajadusi. Dormeo Air Selecti madratsis on 2 tüüpi vedrud, mis tekitavad madratsisse paigutatuna erineva kõvaduse: pehme ja kõva pinna.

 • Jäigad hallid vedrud on keskmises mugavustsoonis ja pakuvad vaagnapiirkonnale kõvemat tuge.
 • Kaks välimist tsooni koosnevad pehmematest, keskmise kõvadusega valgetest vedrudest, mis pakuvad pehmemat tuge õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele.

Kuna keskosa vedrud on kõvemad kui madratsi äärepoolsed vedrud, saab keha optimaalset tuge just seal, kus seda vaja: kõvem tugi vaagna- ja selgroo alaosa piirkonnas ning pehmem toetuspind õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele. Vedrude/Ecocelli kombinatsioon

 • Pakub su kehale kohandatud tuge, nagu on vaja kogu kehale ja üksikutele kehaosadele
 • Jaotab tõhusalt keharaskuse
 • Kohandub keha järgi ja toetab õrnalt
 • Võimaldab õhul efektiivselt ringelda, et ennetada palavust ja higistamist
 • Ennetab liikumise edasikandumist voodi ühest servast teise

4. Kiht kõva Ecocelli vahtkummi – 2 cm

Veel üks Ecocelli kiht tekitab vahtkummist vedrude ja taskuvedrude vahel tõkke.

5. Taskuvedrude kiht – 10 cm

Traditsioonilised nn taskuvedrud (metallvedrud, mid on mähitud tekstiili), mida on tuntud ja kasutatud aastakümneid, pakuvad usaldusväärset tuge, vähendavad partneri liigutuste edasikandumist, kohanduvad su keha kordumatu kujuga, pakkudes samas piisavat tuge selgroole.

6. Ecocelli vahtkummi kiht – 2 cm

Vahtkummi kiht kaitseb taskuvedrusid ja tagab, et su keha saab piisavalt tuge, kui otsustad magada madratsi kõvemal alumisel küljel.

7. Võrkmaterjaliga Air Mesh kate

Eemaldatav, pestav kate, milles on võrkmaterjal Air Mesh, võimaldab õhul ringelda ja ennetab niiskuse kogunemist madratsis.

Tulemusena on su kehal mugav, kohandatud tugi, ükskõik millist survet madratsile avaldatakse või kui palju öösel keerad või vähkred.

Lihtsasti hooldatav, üleni pestav madratsikate

Et madrats peaks hästi vastu pikka aega, on madratsi kate eemaldatav ja masinas pestav 40-kraadise veega. Soovitame pesta muust pesust eraldi pesumasinas, mille trummel mahutab vähemalt 5 kg pesu.

TEHNILINE INFO
 • Kõva, kuid püsivalt elastne Ecocell® pakub optimaalset tuge selgroole, peale, kaelale ja nimmepiirkonnale
 • Uusim tehnoloogia paneb tõhusas madratsis kokku nüüdisaegse vahtkummi ja traditsioonilised taskuvedrud, mis toetavad täielikult kogu keha
 • Lisakiht sisaldab väga elastset ja isekohanduvat mäluvahtu pehmemal küljel, mis hoolitseb veelgi suurema mugavuse ja heaolu eest
 • Täidis võimaldab jaotada keharaskuse ühtlaselt, nii et ükski kehaosa ei tunne survet
 • Madratsi täidises ja kattes liigub õhk pidevalt, nii et madrats on alati õhutatud ja kuiv, isegi pärast pikaajalist kasutamist
 • Õhu ringlemine ja võrkkangas Air X Mesh ning kohanduv töötlus ennetavad higistamist, niiskust ja palavust
 • Immutamine süsteemiga CleanEffect® pakub tõhusat kaitset bakterite ja tolmulestade eest
 • Kõrgus 23 cm ja tugevdatud servad
 • Pehme ja kõva poolega pööratav täidis
 • 2 eraldi täidist alates 160 cm laiustele madratsitele
 • Eemaldatav ja masinas pestav madratsikate
Tootevalikud:
Täpsustav nimetus Hind
Dormeo Air Select Plus 140x200 689.90 EUR
 
Dormeo Air Select Plus 160x200 779.90 EUR
 
Dormeo Air Select Plus 180x200 869.90 EUR