Eesti English

Dormeo Air Comfort Plus

E-pood > VEDRUMADRATSID >Dormeo Air Comfort PlusParim mõlemast tehnoloogiast: ecocell vaht ja eraldi taskutesse pakitud vedrud nüüd koos ühes madratsis

Ecocell vaht on magamiseks üks mugavaimaid materjale. Eraldi taskutesse pakitud vedrud pakuvad usaldusväärset tuge, mida su keha magamise ajal vajab. Seega otsustasime need kaks asja kokku panna ja luua madratsi Dormeo Air Comfort Plus, ainsa madratsi, mis võimaldab sul nautida mõlema tehnoloogia eeliseid!

Tugi, millest oled unistanud

Töötatud välja, pidades silmas sinu keha vajadusi, kohandub madrats Dormeo Air Comfort Plus täiuslikult su keha kontuuridega ja toetab selle kõige raskemaid osi, nagu rindkere. Kui olidki umbusklik, et kuidas ecocell vahu plokk su keha toetamisega toime tuleb, võid nüüd küll rahulik olla, sest võid jääda lootma eraldi taskutesse pakitud vedrutele, mis tagavad mugavuse ja hea toetuse.

Nüüd palju kõrgem madrats

Tänu eraldi taskutesse pakitud vedrude kihile on madrats palju kõrgem, nii et võid ette kujutada, kui mugav see on. Samuti on tänu kõrgemale madratsile lihtsam voodisse minna ja sealt välja tulla, mis on väga kasulik omadus vanemate inimeste jaoks.

6 korda hingavam – naudi värskendavat und

Madratsil Dormeo Air Comfort on uuenduslik õhuringluse süsteem, mis ennetab liigse kuumuse või niiskuse teket, nii et võid rahulikult puhata, muretsemata higistamise või ebamugavuse pärast. Madratsil Dormeo Air Comfort Plus on veel üks lisaomadus – kohandava töötlusega kate, mis aitab vähendada magamiseaegset higistamist ja seetõttu on võimalik pikemat aega katkematut und magada.

Lõpp vähkremisele – nüüd on kohe esimene asend ideaalne magamisasend

Kõige parem on veel see, et madratsis on 3-mõõtmeliselt kohanduvad vahtmaterjalist vedrud, mis on paigutatud avatud meekärje struktuurina, et iga vedru oleks omaette elastne. See tähendab, et ükskõik millises asendis sa magad – küljel, selili või kõhuli – iga vedru kohaneb dünaamiliselt liigutustega ja su keha kontuuridega, ilma nahale ja lihastele survet avaldamata või põhjustamata liigutuste ülekandumist madratsi teisele poolele.

Madratsi pööramise võimalus mugavaima une tagamiseks

Kuna igal inimesel on une ja magamisega seoses erinevad eelistused, on madrats Air Comfort Plus pööratav. Sellel madratsil on 2 kõvaduse astet, kummalgi küljel erinev, nii et võid selle alati, kui soovid, ümber keerata, et magada kas kõvemal või pehmemal pinnal.

EELISED

Meekärje struktuuriga täidis, polstriga vedrud ja klassikalised eraldi taskutesse pakitud vedrud

Madratsi Dormeo Air Comfort täidises on 1 kiht meekärje mustrina paigutatud ecocell vahust vedrusid. 8 toetavat sammast igas vedrus kohanduvad kolmes mõõtmes nii kujus kui ka funktsionaalsuses. Iga vedru kohandub dünaamiliselt su keha kontuuride ja liigutustega, ükskõik millises asendis sa magad – küljel, selili või kõhuli. Selle all on kiht klassikalisi eraldi taskutesse paigutatud vedrusid, mis pakuvad usaldusväärset tuge.

Et pakkuda su kehale lisatuge ja mugavat küljealust, on vedrud ümbritsetud alt, külgedelt ja pealt elastsest Ecocell®-i vahust polstriga. See võimaldab õhul korralikult ringelda ja pakub eeskujulikke kohandumispunkte, võimaldades madratsi täidisel sinu keha kordumatute kontuuridega kohanduda.

3 mugavustsooni suurendavad mugavust ja tasakaalu

Madratsi täidisesse on paigaldatud mõlemat tüüpi, erinevate omaduste ja kõvadusega vedrusid, et muuta magamine mugavamaks ja et sobituda inimkeha erineva dünaamikaga.

  • Keskmise jäikusega hallid vedrud keskmises mugavustsoonis pakuvad vaagnapiirkonnale kõvemat tuge.
  • Kaks välistsooni koosnevad keskmise kõvadusega valgetest vedrudest, mis toetavad pehmemalt käsi ja jalgu.

Ergonoomiline tugi keha eri piirkondadele

Madratsi Dormeo Air Comfort Plus eesmärk on nii maksimeerida sinu magamisaseme mugavust kui ka seda, et su keha oleks magamise ajal hästi kaitstud. Eri jäikusega vedrud on paigutatud madratsi eri osadesse, et rahuldada eri kehaosade vajadusi. Madrats Dormeo Air Comfort Plus

  • aitab leevendada seljavalu, mida võib põhjustada selgroole pikema magamise ajal tekkiv ülekoormus,
  • aitab toetada väljaulatuvaid kehaosi ning pakkuda jäigemat tuge vaagnapiirkonnale ja pehmemat tuge õlgadele, nimmepiirkonnale ja jalgadele,
  • toetab keha loomulikku asendit, kas magad selili, kõhuli või küljel.

Tõhus hügieeniline, bakterivastane ja tolmulestavastane kaitse

Täidise tõhus ventilatsioon tagab pideva õhuvoo, et hoida voodi igal ööl värske ja kuivana. Katteriides olev kangas 3D Airmesh täiendab ventileeritud katet, et magamisase oleks täiesti kuiv ja hügieeniline.

Kangasse immutatud CleanEffect® kaitseb nii madratsi pinda kui ka tervet madratsi täidist tolmulestade ja bakterite eest. Õige hoolduse korral peab su madrats vastu palju aastaid ja võid kindel olla, et sinu käsutuses on parim saadaolev bakteri- ja tolmulestavastane kaitse, mis tagab optimaalse hügieeni.

TEHNILINE INFO

Tunneta ecocell vahu ja eraldi taskutesse pakitud vedrude parimat kombinatsiooni ühes madratsis, mis sobib kõigi su vajadustega! Parim hingavus, pööratav täidis, katet kohandav töötlus higistamise vähendamiseks ning immutamine tolmulestavastase süsteemiga CleanEffect® on sinu õndsa une tagatis. Kõrgus 23 cm, pestav kate.


 

Igale 80, 90 või 100 laiusega madratsi/kattemadratsi ostjale kaasa tasuta Primavera voodilina
Tootevalikud:
Täpsustav nimetus Hind
Dormeo Air Comfort Plus 90x200 399.99 EUR
 
Dormeo Air Comfort Plus 140x200 599.99 EUR
 
Dormeo Air Comfort Plus 160x200 679.99 EUR
 
Dormeo Air Comfort Plus 180x200 759.99 EUR