Eesti English

Tooted ja hinnad

  • E-poes kuvatavad tooted ei ole tavapäraselt laos olemas. Iga toode tuleb tellida tehasest. Tooted, mida saab eritellimusel tellida, on vastava infoga märgistatud. E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda tehniliste probleemide tõttu lao või e-poe programmides.
  • Kui toode puudub laost ning tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab e-pood kasutajaga ühendust ning pakub välja uue võimaliku tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või makstud raha tagastamise. Teenuse kasutajale tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.
  •  Kõik e-poes olevad hinnad on eurodes, sisaldavad käibemaksu ja lisandub transpordikulu vastavalt valitud kätte toimetamise viisile.
  • TRCV OÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu. Kui e-poes on muudetud hindu peale ostja poolt tellimuse esitamist ja selle eest tasumist, siis kohustub müüja tarnima kasutajale vastavad tooted tellimuse hetkel kehtinud hindadega. Teenuse kasutajal ei ole õigust nõuda hinnavahe kompenseerimist.